Інформація про доставку

Товар відправляється в період 1 -2 -х днів з моменту оформлення замовлення , виключаючи вихідні дні. Доставка займає 2-4 дні залежно від місця призначення .
 
Доставка на склад " Нова Пошта " у вашому місті (Україна)
Посилка доставляється на пункт видачі компанії "Нова Пошта" у вашому місті. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і назвати номер вантажної декларації ( повідомить наш менеджер після відправки ) . Посилку необхідно отримати протягом 24 годин з моменту приходу вантажу - при перевищенні цього терміну компанія " Нова Пошта" стягує додаткову плату за зберігання . Термін доставки - 1-3 дні з моменту готовності замовлення .
 
Доставка на склад " Ін-Тайм " у вашому місті (Україна)
Посилка доставляється на пункт видачі компанії "Ін-Тайм" у вашому місті. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і назвати номер вантажної декларації ( повідомить наш менеджер після відправки ) . Посилку необхідно отримати протягом 24 годин з моменту приходу вантажу - при перевищенні цього терміну компанія " Ін-Тайм " стягує додаткову плату за зберігання . Термін доставки - 1-3 дні з моменту готовності замовлення .
 
Доставка на склад " Делівері " у вашому місті (Україна)
Посилка доставляється на пункт видачі компанії "Делівері" у вашому місті. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і назвати номер вантажної декларації ( повідомить наш менеджер після відправки ) . Посилку необхідно отримати протягом 24 годин з моменту приходу вантажу - при перевищенні цього терміну компанія " Делівері " стягує додаткову плату за зберігання . Термін доставки - 1-3 дні з моменту готовності замовлення .
 
Доставка на склад " Нічний експрес " у вашому місті (Україна)
Посилка доставляється на пункт видачі компанії "Нічний експрес" у вашому місті. Для отримання необхідно пред'явити паспорт і назвати номер вантажної декларації ( повідомить наш менеджер після відправки ) . Посилку необхідно отримати протягом 24 годин з моменту приходу вантажу - при перевищенні цього терміну компанія " Нічний експрес " стягує додаткову плату за зберігання . Термін доставки - 1-3 дні з моменту готовності замовлення .
 
Доставка нашим транспортом (Україна)
Звяжіться з нашими менеджерами для узгодження доставки.

 

 

Інтернет магазин avtovuhlop.com.ua © 2014