Політика безпеки

Адміністрація Інтернет-магазину «avtovuhlop.com.ua» піклується про безпеку Вашої інформації та з відповідальністю підходить до зберігання особистих даних покупців, які були вказані при реєстрації на сайті.

Ми не збираємо особисту інформацію про Вас, коли Ви заходите на наш сайт. Всі особисті дані, які Ви вкажете при реєстрації на нашому сайті (ПІБ, e-mail, номер телефону, адрес доставки та інші) будуть зберігатися на безпечному web-сервері у захищеній базі даних. Надання такої інформації у відповідь на запит здійснюється Вами виключно добровільно.

Інтернет-магазин «avtovuhlop.com.ua» гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання замовлення, що поступило.

Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв’язатися по телефону, а служба доставки змогла вчасно доставити замовлений Вами товар у потрібне місце.

Представники Інтернет-магазину «avtovuhlop.com.ua» ніколи не попросять у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.

Крім того, зареєструвавшись, Ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: надходженнях нового товару, розпродажах, спеціальних програмах.

Якщо у Вас виникнуть будь-які проблеми або запитання щодо авторизації-реєстрації в магазині - пишіть на адресу електронної пошти  info@avtovuhlop.com.ua і ми завжди допоможемо Вам!

Загальні положення:

1. Деякі об’єкти, розміщені на сайті, є інтелектуальною власністю Інтернет-магазину «avtovuhlop.com.ua». Використання таких об’єктів установлено діючим законодавством України.

2. На сайті Інтернет-магазину «avtovuhlop.com.ua» є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Ми не несемо відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надаємо посилання на них виключно з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

Особисті відомості і безпека:

1. Інтернет-магазин «avtovuhlop.com.ua» гарантує, що отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за виключенням випадків, передбачених діючим законодавством України.

2. У певних обставинах Інтернет-магазин «avtovuhlop.com.ua» може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.

3. Особисті відомості можна змінити, оновити або знищити у будь-який час в розділі "Особистий кабінет".

4. Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, Інтернет-магазин «avtovuhlop.com.ua» за Вашою згодою може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від розсилки.

5. Як і багато інших сайтів, Інтернет-магазин «avtovuhlop.com.ua» для підвищення якості послуг, що надаються, використовує технологію cookie, за допомогою якої він зберігає налаштування користувача і налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема, без цієї технології неможлива робота з кошиком.

6. Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без попереднього повідомлення.

7. При користуванні нашими послугами Ви даєте згоду на збір, використання і зберігання своєї особистої інформації згідно з даним положенням.

8. Ми залишаємо за собою право вносити необхідні зміни в даний документ. Зміни, що будуть внесені в політику, публікуватимуться на цій сторінці.

 

Інтернет магазин avtovuhlop.com.ua © 2014